Наші контакти (095) 544 63 86
(095)544 63 86 (063)233 23 54 (098)392 88 61 TicaMebel@gmail.com
м.Чернігів
вул.Івана Мазепи 57Ж
0
Ваш кошик порожній
 Гарантія від виробника
 Відправка в день замовлення
 Доставка Новою Поштою

 


 Фабрика "Тиса-меблі" була заснована в 2003 році. За більш ніж 10-річний період виробництвом був охоплений досить широкий діапазон виробів, що виготовлялися, які на сьогодні охоплюють практично усі сторони життя. У нашому інтернет магазині Ви можете ознайомитися із запропонованим асортиментом виробів.

Асортимент нашої продукції близько 1000 одиниць, який виготовляємо від "а" до "я" на власному устаткуванні і своїх виробничих площах. Це дозволяє швидко реагувати на прохання клієнта і коригувати неточності при виготовленні.

 Одним з провідних критеріїв виробництва є співвідношення ціна/якість. При розробці виробів, ми намагаємося зробити його цікавим оригінальним і в теж час доступним для усіх і кожного. "ТИСА - меблі" ніколи не копіювали виробу інших виробників з метою вигоди і наживи.
Цей сайт представить Вашій увазі якнайповніший спектр виробів нашого виробництва, який ви можете замовити безпосередньо.

Попри те, що наше виробництво на 80% серійне, немає такого виробу, який ми не могли б змінити за бажанням клієнта. Іншими словами, усі наші вироби носять концептуальний характер - кінцевий продукт може сильно відрізнятися від початкового.
Але якщо вас повністю задовольняє те, що Ви бачите на фото, тоді вам досить подзвонити, замовити і отримати бажане наступного дня. Так швидко, тому що на сьогодні ведеться складський запас по багатьох виробах. Площа складу перевищує 1000 м.кв.

 По колірних рішеннях на сьогодні у Вас є можливість вибирати будь-кого колірну комбінацію вашого майбутнього виробу. На сьогодні основна палітра це 27 колір.

Уся продукція виготовляється з ЛДСП(деревно-стружкова плита, що ламінує) високої якості, яка відповідає екологічним нормам.

 Доставка здійснюється по Україні через перевізника "НОВА ПОШТА". Про умови оплати і доставки читайте у відповідному розділі.

 Сподіваємося, що наша продукція залишить саме хороше враження про нашу фабрику.

З найкращими побажаннями, колектив "ТИСА - меблі"